Svatební fotografie

Svatba

 

Váš slavnostní den zaznamenáme profesionální technikou v nejvyšší kvalitě k Vaší plné spokojenosti. 

Balíček „Obřad“
Pokud zvolíte tento balíček, budete mít nafoceny ty nejdůležitější události ze svatebního dne a to především samotný obřad a skupinové fotografie se všemi svatebčany. Součástí tohoto balíčku je dále společné fotografování nevěsty a ženicha na nějakém romantickém místě v blízkosti.  V maximální kvalitě od nás z obřadu dostáváte v elektronické podobě přibližně 20 retušovaných fotografií, které zachycují Váš šťastný den (příchod do svatební síně, celkové pohledy, prstýnky, podpisy, přípitek, focení s rodiči,  svědky a blízkým příbuzenstvem).

Délka focení přibližně 2 hodiny :   cca 5.900 Kč


„Ranní příprava a obřad“ případně „Obřad a hostina“
Optimální varianta pro zachycení většiny neopakovatelných svatebních okamžiků. Mimo zachycení celého obřadu, skupinových a společných fotografií obsahuje také přípravu nevěsty a sjíždění svatebních hostů (varianta A), případně krájení dortu, rozbíjení talíře a hostinu (varianta B)

Délka focení přibližně 5-6 hodin :   cca 9.900 Kč


„Celodenní fotografování“
Pokud chcete mít jistotu, že nepřijdete o žádné zajímavé okamžiky a rádi si s časem připomenete i předsvatební atmosféru, kterou provází příprava nevěsty, kadeřník, líčení, oblékání, příjezd svatebčanů a večerní zábavu nastávající po hostině, tak jistě zvolíte tuto variantu.

Délka focení přibližně 10-12 hodin :   cca 11.900 Kč

 


Na Vaše přání jsme schopni fotografie vytisknout na minilabu, či na naší profesionální velkoformátové tiskárně, jsme schopni Vám nabídnout zarámování fotografie dřevěným  rámem, klipem, či paspartou, případně dodat vkusné svatební album.Pokud vyžadujete svatbu ne úplně běžnou a obvyklou, můžeme Vám doporučit svatební obřad i na některém z našich hradů (velmi často spolupracujeme s hradem Točník), mnoho svatebních obřadů probíhá i v oblíbené Zahradě Lisý v Králově Dvoře – Popovicích, nebo můžete uskutečnit Vaši svatbu dokonce i u Vás na zahradě, či dokonce v přírodě …


Kromě fotografií, které jsou součástí balíčků (polibky, prstýnky, podpisy, focení se svědky, s rodiči, ap.) a které retušujeme vždy, Vám neveřejně vystavíme na některé veřejné dostupné galerii (nejčastěji rajce.net) všechny nasnímané fotografie, kde si můžete vybrat i další fotografie, o které byste měli zájem. Neretušované fotografie v plném rozlišení máte od nás zdarma. V případě požadavku na retuši fotografií nad rámec balíčků, účtujeme 100 Kč za každou retušovanou fotografii.