Rodinná fotografie

Rodinná fotografie –  a k ní spadají i různé portréty, fotografie dětí, fotografie s motivem Vánoc, ale i různé rodinné události, jubilea a výročí – to vše umíme. Pokud nemáte svoji vlastní představu o tom, jak by měl výsledek vypadat, rádi Vám poradíme, případně Váš požadavek zkorigujeme dle již uskutečněných prací, aby výsledný dojem byl co nejlepší. 

Podle zvoleného balíčku připravíme a vystavíme patřičný počet fotografií v nízkém rozlišení na veřejnou galerii, zákazník si vybírá dle svého požadavku a vkusu a my posléze fotografie zpracujeme v nejvyšší možné kvalitě. Kvalita je dostatečná pro velkoformátový tisk na formát A2+ (42 x 95 cm).   

Originály fotografií jsou pak zákazníkovi odesílány v elektronické podobě nejčastěji přes  portál uschovna.cz

 


Pokud nevíte, jak udělat babičce, či dědovi radost, vyzkoušejte naši efektovou fotografii


Ceník:

  • Balíček č. 5/10

Soubor 10 záběrů se základní postprodukcí (retuš, vyvážení kontrastu a barev) je vystaven na veřejné galerii (rajce.net), zákazník vybírá 5 záběrů, které jsou následně zpracovány plnou postprodukcí (úpravy obličeje, korekce vad pleti, aj). 

Cena 1.500 Kč 

  • Balíček č. 10/15

Soubor 15 záběrů se základní postprodukcí (retuš, vyvážení kontrastu a barev) je vystaven na veřejné galerii (rajce.net), zákazník vybírá 10 záběrů, které jsou následně zpracovány plnou postprodukcí (úpravy obličeje, korekce vad pleti, aj)

Cena 2.500 Kč

  • Balíček č. 20/30

Soubor 30 záběrů se základní postprodukcí (retuš, vyvážení kontrastu a barev) je vystaven na veřejné galerii (rajce.net), zákazník vybírá 20 záběrů, které jsou následně zpracovány plnou postprodukcí (úpravy obličeje, korekce vad pleti, aj)

Cena 3.000 Kč


Zpracování každé další fotografie nad rámec balíčku, případně záběry navíc    + 150 Kč/foto

Zákazníkovi odesíláme celou zakázku (fotografie se základní i s plnou postprodukcí)  najednou elektronickou formou, nejčastěji přes portál uschovna.cz

Nevybrali jste si, případně Vám balíčky nevyhovují ? Nevadí. Kontaktujte nás a my se Vám pokusíme vyjít jakkoliv vstříct.


Tisk fotografií:

Dovolujeme si Vám nabídnout profesionální tisk fotografií (ať již  námi pořízené z balíčků, či Vaše, donesené na Vašem médii). Tisk provádíme na fotografický papír vysoké kvality, velkoformátový tisk, u kterého se předpokládá zarámování a vystavení, pak světlostálým pigmentovým tiskem s teoretickou zárukou 100 let:

10 x 15 cm 25 Kč/ks
13 x 18 cm 35 Kč/ks
21 x 29.7 cm (A4) * 100 Kč/ks
29.7 x 42 cm (A3) * 200 Kč
42 x 58.4 cm (A2) * 400 Kč
42 x 95 cm * 800 Kč

  *  pigmentový tisk  (světlostálý, vhodný k zarámování, pověšení na zeď)

 

Pokud nehodláte Vaši fotografii rámovat do clipu nebo do dřevěného rámu, můžeme Vám nabídnout reprezentativní formu Vaší fotografie, a to nalepení na samolepící bílou plastovou podložku. Cena podložky se odvíjí od použitého rozměru 

Polep na plastovou samolepící desku  – každých 10 x 10 cm  – 10 Kč