Obchodní podmínky

  • Platební informace:

Nejsme plátci DPH

Jsme schopni přijímat platby převodním příkazem na základě vydané faktury, platby v hotovosti (EET), i platby platební kartou

Je zapotřebí, aby Vaše platba byla uhrazena (připsána na náš účet) nejpozději v den konání akce – platební terminál i EET vozíme vždy s sebou, takže není problém přijmout platbu kdykoliv  v průběhu Vaší akce.


  • Provozní informace – foto

Po základním zpracování nafoceného materiálu Vám celou kolekci vystavíme v malém rozlišení na veřejně dostupné galerii (nejčastěji na Rajčeti – https://www.rajce.idnes.cz/), kde si můžete (kromě těch základních snímků, které se dělají vždy, u svateb jsou to například polibky, prstýnky, podpisy ap.) vybrat fotografie, které se Vám nejvíce líbí a ty Vám finálně zpracujeme, vyretušujeme a připravíme pro velkoformátový tisk.  Vlastní předání zakázky pak probíhá elektronickou formou ( https://uschovna.cz ), případně Vám zakázku nahrajeme na reprezentativní flashdisk příslušné kapacity. Flashdisk pak můžete strčit rovnou do PC, či chytré televize a sledovat obraz může celá rodina společně.

  • Provozní informace – video

Vzhledem k tomu, že většina zákazníků trpí představou, že nasnímáním Vaší akce celá legrace končí, musíme Vás  upozornit, že tomu tak není a že největší díl práce je Vašemu oku skrytý a děje se u střižny a navenek je pak vidět již jen jako finální výsledek. Vězte, že Vaši akci ve střižně vidíme asi desetkrát (někdy i vícekrát), každý záběr tak musíme vzít a sestříhat, případně vybrat prolínačky mezi jednotlivými záběry tak, aby výsledný dokument byl nejenom koukatelný a hlavně nejlepší možný.  Takže si vyhrazujeme na zpracování Vašeho videa dobu cca 2 týdnů. Poté je Vaše video vyvěšeno do našeho neveřejného kanálu na Youtube a Vám zasíláme odkaz ke shlédnutí. Tím, že je video neveřejné, nelze jej najít ve vyhledávači, a tak se k videu může dostat pouze ten, komu Vy poskytnete námi zaslaný odkaz. Výhoda toho je, že k Vašemu videu má přístup Vaše nejširší rodina a je možno je shlédnout v jakémkoli rozlišení na jakékoliv platformě od mobilního telefonu, počítače, až přes chytrou televizi. V případě, že nemáte k videu výhrady (nechcete mít např. svatební video poznamenané strejdou Vladimírem, který v podnapilém stavu nechtěně převrávoral několika záběry), zasíláme Vám hlavní datový soubor s videem na Váš email (nejčastěji přes uschovnu.cz), případně Vám jej nahrajeme na reprezentativní flashdisk.

Vyhrazujeme si právo vyrobit si z Vaší akce malé upoutávkové video přibližně o délce jedné písničky, které bude sloužit pro propagaci naší firmy. Toto propagační video bude umístěno do našeho veřejného kanálu na Youtube a odkaz na něj dostanete zdarma v rámci zakázky.